13 hévízi séf iskolánkban

13 hévízi séf iskolánkban

2018-ban indult Hévízen a 13 séf elnevezésű gasztronómiai élményprogram, amely egyfajta örömfőzést jelent.

Farkas Bálint ötletgazda külföldi tapasztalatai alapján kezdeményezte a hévízi séfek közös főzését a 13-as szám jegyében: 13 séf, 13 asztal számára, 13-án főz. Közös céljuk a hévízi gasztronómia képviselete, a tanulók motiválása a több évtizedes séf tapasztalatok és praktikák továbbadása. Továbbá az emberi és baráti kapcsolatok ápolása az utánpótlás motiválása, iskolai rendezvényeken való szereplés, beszállítók segítése, igények felmérése, tapasztalatok megosztása. Ezen gondolatok jegyében mutatkoztak be április 13-án iskolánk hatodik és heteik osztályos tanulói előtt is a séfek.

Kapcsolódó galéria

13 hévízi séf iskolánkban

Pályázatok

Erzsébet táborok
Ökoiskola
NKA
 Okosan a pénzzel!
Határtalanul
Bethlen Gábor Alap