2020/2021. tanév versenyeredményei

2020/2021. tanév versenyeredményei

Versenyeredmények

2020-2021. tanév

Alsó tagozat

1.a

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Illyés- napok szavalóverseny

arany

Moll Stefánia Zsuzsanna

Dóber-Horváth Anikó

Illyés- napok szavalóverseny

ezüst

Hamza Maja

Dóber-Horváth Anikó

Illyés- napok szavalóverseny

bronz

Kormány Mira

Dóber-Horváth Anikó

Illyés- napok szavalóverseny

bronz

Sabján Nóra

Dóber-Horváth Anikó

Illyés- napok szavalóverseny

bronz

Trubetskaia Felitsiia

Dóber-Horváth Anikó

Illyés- napok szavalóverseny

bronz

Gyalókai Máté

Dóber-Horváth Anikó

Illyés- napok rajzpályázat

különdíj

Kovács Dóra

Dóber-Horváth Anikó

 

1.b

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Illyés-napok rajzpályázat

1.

Juhász Regina

Kelemen Judit

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Dalnoki Róza Csilla

Kelemen Judit

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Radics Flóra

Kelemen Judit

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Cserős Anna

Kelemen Judit

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Pál Jázmin

Kelemen Judit

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Rácz Csilla Anna

Kelemen Judit

Fenntartható Hévíz-rajzpályázat

díjazott

Radics Flóra

Kelemen Judit

 

2.a

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Zölei Zsóka

Csiszár Andrea

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Mogyorósi Luca

Csiszár Andrea

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Gelencsér Zsófia

Csiszár Andrea

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Németh Máté

Csiszár Andrea

Illyés-napok rajzpályázat

1.

Józsvai Eszter

Csiszár Andrea

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Király Dóra

Csiszár Andrea

Fenntartható Hévíz-rajzpályázat

 

Török Kitti

Csiszár Andrea

 

 

 

 

2.b

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Gelencsér Elizabet

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Kepli Júlia

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Nagy Emma

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Németh Kristóf Áron

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Panka Rebeka

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Takács-Kránitz Anna

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Varga Achilles

Bóka Nóra

Bendegúz Nyelvész megyei

11.

Gelencsér Elizabet

Bóka Nóra

Bendegúz Nyelvész megyei

2.

Kepli Júlia

Bóka Nóra

Bendegúz Nyelvész országos

38.

Kepli Júlia

Bóka Nóra

Bendegúz Tudásbajnokság

bronz

Gelencsér Elizabet

Bóka Nóra

Bendegúz Tudásbajnokság

arany

Németh Kristóf Áron

Tóth Zoltánné Dörnyei Éva

Bendegúz Tudásbajnokság

arany

Panka Rebeka

Tóth Zoltánné Dörnyei Éva

Bendegúz Tudásbajnokság

ezüst

Takács-Kránitz Anna

Tóth Zoltánné Dörnyei Éva

Illyés-napok rajzpályázat

III.

Kepli Júlia

Gelencsér Veronika

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Fekete Jázmin

Gelencsér Veronika

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Panka Rebeka

Gelencsér Veronika

Fenntartható Hévíz-rajzpályázat

díjazott

Panka Rebeka

Gelencsér Veronika

 

 

 

 

3.a

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

arany

Lipovics Hanga

Simonné Gál Gyöngyi

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

ezüst

Moll Vilmos Bendek

Simonné Gál Gyöngyi

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

bronz

Apáti Fruzsina

Simonné Gál Gyöngyi

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

bronz

bronz

Szentgyörgyi Rozina Anna

Trubetskaia Sofiia

Simonné Gál Gyöngyi

Simonné Gál Gyöngyi

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Czafit Lili

Torsa Gáborné

Fenntartható Hévíz-rajzpályázat

díjazott

Ács Áron

Torsa Gáborné

         

 

3.b

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Bendegúz MatekÁSZ

Megyei

1.

Piliphishina Elina

 

Gelencsér Veronika

Bendegúz MatekÁSZ

Országos

1.

Piliphishina Elina

 

Gelencsér Veronika

 

Tudásbajnokság - matematika

Országos

1.

Piliphishina Elina

 

Gelencsér Veronika

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

arany

Hencsei Flóra

Jakab Józsefné

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

ezüst

Pilipishina Elina

Jakab Józsefné

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

ezüst

Barasits Marcell

Jakab Józsefné

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

ezüst

Géri Gréta

Jakab Józsefné

Illyés-napok szépkiejtési, felolvasási verseny

bronz

Turcsics Hanna

Jakab Józsefné

Illyés-napok rajzpályázat

3.

Géri Bálint

Gelencsér Veronika

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Géri Gréta

Gelencsér Veronika

 

 

 

 

4.a

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei

 

6.

 

Németh Vivien, Szirmai Panna Diána, Domján Dorina

 

Felföldi-Lázár Judit

Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei

 

8.

Bakos Erik Roland, Horváth Ákos Sándor

Felföldi-Lázár Judit

Illyés - szavalóverseny

arany

Hontvári Hanna

Dr. Farkasné Hrenkó Katalin

Illyés - szavalóverseny

bronz

Németh Vivien

Dr. Farkasné Hrenkó Katalin

Illyés - szavalóverseny

ezüst

Szirmai Panna Diána

Dr. Farkasné Hrenkó Katalin

Illyés - szavalóverseny

bronz

Kepli József Marcell

Dr. Farkasné Hrenkó Katalin

Illyés - szavalóverseny

bronz

Domján Dorina

Dr. Farkasné Hrenkó Katalin

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Balog Denisz

Felföldi-Lázár Judit

Tudásbajnokság - megyei

9.

Kepli József Marcell

Dr. Farkasné Hrenkó Katalin

         

 

4.b

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanára

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Filep Gergely

Csombó Lászlóné

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Szulkovszky Zsófia

Csombó Lászlóné

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Nagy Bálint

Csombó Lászlóné

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Fekécs Ádám

Csombó Lászlóné

Tudásbajnokság

arany

Szulkovszky Zsófia

Huber Klára

Tudásbajnokság

bronz

Szabó Adrienn

Huber Klára

Illyés-napok rajzpályázat

1.

Zsankó Benjamin

Huber Klára

Illyés-napok rajzpályázat

2.

Szulkovszky Zsófia

Huber Klára

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Nagy Bálint

Huber Klára

Illyés-napok rajzpályázat

különdíj

Szabó Adrienn Réka

HuberKlára

Fenntartható Hévíz

díjazott

Háli András

Huber Klára

 

 

Felső tagozat

Magyar nyelv és irodalom

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

“Tarka lepke, kis mese” Megyei Vers és Mesemondó Verseny

1.

Szatmári Flóra Emese

7.a

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Gelencsér Borbála

5.a

Szekeres Barbara

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Porkoláb Sára

5.a

Szekeres Barbara

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Józsvai Zétény

6.a

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Lukács Boglárka

7.a

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

arany

Verebélyi Lázár

8.a

Ferge Zsuzsa Réka

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Bali Fanni

5.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Bognár Hanna

6.b

Szekeres Barbara

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Szatmári Flóra Emese

7.a

Bóka Nóra

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Madarász Kíra

7.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szavalóverseny

ezüst

Borbás Rebeka

8.a

Ferge Zsuzsa Réka

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Mikola Fruzsina

8.a

Ferge Zsuzsa Réka

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Pas Angelika

8.a

Ferge Zsuzsa Réka

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Taródi Tamás

8.a

Ferge Zsuzsa Réka

Illyés-napok szavalóverseny

bronz

Nagy Bese Benedek

8.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

arany

Léhner Nóra

5.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

arany

Kováts Ágoston

6.a

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

arany

Molnár Janka

8.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Pék Botond

5.a

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Cserős Diána

5.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Panka Zsófia

5.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Szatmári Fruzsina

6.a

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Farkas Zsófia

6.b

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Balogh Viktória

7.b

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Németh Kornél

7.b

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

ezüst

Clausen Katalin

8.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Illyés-napok szépkiejtési verseny

bronz

Molnár-Oravecz Ada

5.a

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

bronz

Boldi Barbara

6.b

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

bronz

Fekete Vanessza

7.b

Szekeres Barbara

Illyés-napok szépkiejtési verseny

bronz

Nagy Bese Benedek

8.b

Kepli-Meliorisz Andrea

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

2.

Dunca-Stadler Zalán Dániel, Pék Botond, Porkoláb Sára, Szlavicsek Zorán Mór

5.a

Szekeres Barbara

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

3.

Boldi Barbara, Farkas Zsófia, Liang Linda, Kiss Sára

6.b

Szekeres Barbara

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

2.

Gelencsér Anna, Keserű Flóra, Szatmári Flóra Emese

7.a

Bóka Nóra

Bendegúz Tudásbajnokság megyei

1.

Dunca- Stadler Zalán Dániel

5.a

Szekeres Barbara

Bendegúz Nyelvész megyei

1.

Dunca- Stadler Zalán Dániel

5.a

Szekeres Barbara

Bendegúz Nyelvész országos

13.

Dunca-Stadler Zalán Dániel

5.a

Szekeres Barbara

„REGÖSÖK HÚRJÁN…” Országos Vers- és Prózamondó Gála

bronz

Szatmári Flóra Emese

7.a

Bóka Nóra

Bendegúz Nyelvész megyei

17.

Panka Zsófia

5.b

Kepli-Meliorisz Andrea

 

Történelem

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Bendegúz Tudásbajnokság országos

12.

Papirnyy Olekszandr

 

7.a

Góth Imre

Hebe Kft országos levelező verseny “Időutazó”

32.

Tüske Júlia

 

6.b

Góth Imre

 

Angol

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny 

9.

Illés Márk

6.a

Egerváry Petra

Országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny

10.

Illés Petra

6.a

Egerváry Petra

Országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny

10.

Soós Luca

6.a

Egerváry Petra

Országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny

9.

Martyshchenko Szofia

8.b

Egerváry Petra

Országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny

Országos London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny

Zala megyei fordítói verseny angol nyelv

10.

 

14.

 

3.

Nagy Bese Benedek

 

Lukács Márton

 

Lukács Márton

8.b

 

8.b

 

8.b

Egerváry Petra

 

Egerváry Petra

 

Egerváry Petra

Bendegúz angol megyei

4.

Dunca-Stadler Zalán

5.a

Egerváry Petra

 

Német

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Zala megyei fordítói verseny német nyelv

2.

Clausen Katalin Sigrid

8.b

Rezes Zoltánné

Zala megyei fordítói verseny német nyelv

2.

Porkoláb Anna

8.b

Rezes Zoltánné

Zala megyei fordítói verseny német nyelv

1.

Kiss Sára

6.b

Porkoláb Annamária

Zala megyei fordítói verseny német nyelv

3.

Márkus Dávid Noel

5.b

Porkoláb Annamária

Országos német nyelvi verseny megyei forduló

3.

Papirnyy Olekszandr

7.a

Porkoláb Annamária

 

Országos német nyelvi verseny megyei forduló

 

3.

Porkoláb Anna

8.b

Rezes Zoltánné

 

Országos német nyelvi verseny megyei forduló

4.

Spaci Gabriella

8.b

Rezes Zoltánné

 

Országos német nyelvi verseny megyei forduló

12.

Clausen Katalin Sigrid

8.b

Rezes Zoltánné

 

 

Matematika

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Bolyai Matematika Csapatverseny

6.

Dunca-Stadler Zalán Dániel, Pék Botond, Porkoláb Sára, Szlavicsek Zorán Mór

5.a

Prótár Tímea

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

6.

Clausen Katalin Sigrid, Molnár Janka, Lukács Márton, Nagy Bese Benedek

8.b

Prótár Tímea

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

7.

Börczi Bálint, Keserű Bálint, Simon Mihály, Taródi Tamás

8.a

Molnárné Kőcs Zsuzsa

matekÁSZ 5. megyei

1.

Dunca-Stadler Zalán

5. a

Prótár Tímea

matekÁSZ 5. országos

9.

Dunca-Stadler Zalán

5. a

Prótár Tímea

Bendegúz Matematika 5. megyei

3.

Dunca-Stadler Zalán

5. a

Prótár Tímea

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei

1. 

Szlavicsek Zorán Mór

5. a

Prótár Tímea

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei

9. 

Dunca-Stadler Zalán

5. a

Prótár Tímea

 

 

 

 

 

Biológia

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Testünk titkai

5.

Molnár Janka

8.b

Farkas Erzsébet

 

Földrajz / Természetismeret

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

6.

Dunca-Stadler Zalán Dániel, Pék Botond, Porkoláb Sára, Szlavicsek Zorán Mór

5.a.

Tóthné Huszti Ágnes

Zöld Zala Vetélkedő Keszthelyi Fejér György Könyvtár szervezésében

4.

Dunca-Stadler Zalán Dániel

5.a.

Tóthné Huszti Ágnes

 

Zöld Zala Vetélkedő Keszthelyi Fejér György Könyvtár szervezésében

3.

Bencze Szófia Kata

6.a

Tóthné Huszti Ágnes

 

 

Könyvtár

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny Megyei forduló

3.

Müller Izabella

7.b

Kissné Varga Ildikó

 

Zenei

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló neve

Osztály

Felkészítő tanára

Nemzetközi Zenei verseny

III.

Balogh Viktória

5.

Balázs Árpádné

Nemzetközi zenei verseny

III.

Vasas Rebeka Eszter

5.

Balázs Árpádné

Csupor Dél-Dunántúli Regionális Furulyaverseny

II. + különdíj

Vasas Rebeka Eszter

5.

Balázs Árpádné

Sistrum Regionális furulyaverseny

arany

Balogh Viktória

5.

Balázs Árpádné

Sistrum regionális furulyaverseny

nívó

Vasas Rebeka Eszter

5.

Balázs Árpádné

Fertődi regionális furulyaverseny

arany

Balogh Viktória

5.

Balázs Árpádné

Fertődi regionális furulyaverseny

arany

Vasas Rebeka Eszter

5.

Balázs Árpádné

II. Otthoni dallamok országos furulyaverseny

III.

Balogh Viktória

5.

Balázs Árpádné

II. Otthoni dallamok országos furulyaverseny

I.

Vasas Rebeka Eszter

5.

Balázs Árpádné

 

Pályázatok

Ökoiskola
NKA
 Okosan a pénzzel!