Író-olvasó találkozó

Író-olvasó találkozó

Dr. Lángi Péter nyugalmazott pedagógus, költő mutatta be gyermekverseit első évfolyamos tanulóinknak. 

Iskolánk könyvtárában találkozhattak a gyerekek a Játékországban című kötet szerzőjével. A tanár úr interaktív foglalkozás keretében ismertette meg a diákokkal az ábécé világának játékos oldalát. A kis elsősök nagy lelkesedéssel fogadták a találkozást, bekapcsolódtak a dinoszauruszok jellemzőinek összegyűjtésébe, szóltak a kerti növényekről, mely közelebb hozta számukra a fenntarthatóság témakörét is. A Kesztyűs mese bábozással színesített elmondása pedig örök emlék marad számukra. 

Köszönjük Kissné Varga Ildikó könyvtáros tanár szervező munkáját!

Kapcsolódó galéria

Író-olvasó találkozó

Pályázatok

Erzsébet táborok
Ökoiskola
NKA
 Okosan a pénzzel!
Határtalanul
Bethlen Gábor Alap