Március 15-i megemlékezés

Március 15-i megemlékezés

Az idei tanévben iskolánk hagyományainak megfelelve, a jelenlegi helyzethez igazodva állítunk emléket az 1848. március 15-i magyar forradalom eseményeinek.

Ezen a napon a magyar nép felemelte a szavát a szabadságjogaiért és fegyvertelenül győzedelmeskedett az elnyomók felett. A forradalom dicső napja nemzeti ünnepünk. Iskolánk negyedik évfolyamos tanulói ünnepi műsort készítettek Csombó Lászlóné, Dr. Farkasné Hrenkó Katalin, Huber Klára, Felföldi-Lázár Judit tanítók vezetésével, Kovácsné Illés Bernadett és Balázs Árpádné művésztanárok közreműködésével. Köszönjük a műsor minden alkotójának, hogy az ünnepet emlékezetessé tették a számunkra!

Tanulóink ünnepi műsora az alábbi linken keresztül érhető el: 
http://hevizitv.hu/magazinok/403-kozeletkultura-2021-03-09

Pályázatok

Ökoiskola
NKA
 Okosan a pénzzel!